Yeni Trend Metal Tablolar İle Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Yazar: | Kasım 2, 2017

Günümüzde dekorasyonun tamamlayıcı ürünleri içerisinde en özen gösterilmesi gereken şey tablolardır. Binlerce liralık bir ofis dekorasyonu yaptığınızı düşünün, bomboş duvarlar arasında binlerce lira verdiğiniz masanın, koltukların hiçbir kıymeti kalmayacaktır. Özellikle ofis dekorasyonu ve salon dekorasyonu yaparken; klasik posterler, yağlı boya tablolar yerine yeni trend metal tablo tercih etmeniz hem duvarların sıradanlığını, soğukluğunu ortadan kaldıracak, hem de ortama karizma ve ciddiyet katacaktır.

Ofis İçin Metal Tablolar

Ofislerimiz günümüzün çoğunu orada geçirdiğimiz için bizim için oldukça önemlidir. Bu kapsamda ofisimize gösterdiğimiz özeni müşterilerimize yansıtmamız işimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz saygıyı da simgeler. Bu nedenle ofis dekorasyonuna ekstra özen göstermekten çekinmeyin. Ayrıca müşterilerimizi de ofisimizde ağırladığımızı düşünürsek ofisimizin hem ciddi bir çizgide olması, hemde güzel bir intiba bırakması önemlidir. Bu yüzden soğuk boş duvarlar yerine ve hatta yaptığımız işle ilgili önergeler yada sıradan renkli yağlı tablolar yerine teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan ve yeni dekorasyon trendi olan, ortamın ciddiyetini ziyaretçilerimize hissettirecek metal tablolar tercih etmek doğru seçim olacaktır.

Metal Tablo Nedir

İster salon dekorasyonu ister ofis mimarisi, cafeler, restoranlar gibi birçok yaşam alanına yeni tasarım anlayışı getiren metal tablolar ve dekoratif metal ürünler endüstriden sonra şimdi duvarlarınızda.

Kısıtlı tasarım alanına sahip 1.5mm mildsteel metal levha, hassas lazer kesim ile doğadan, müzikten, sinemadan ilham alan tasarımlarla ister salon tablaları ister ofis süsleri için benzersiz bir görüntü sağlıyor.

Diğer tablo ve duvar süslerinden farkla yekpare metalden oluşan tasarımlar, negatif boşluklarıyla duvarınızın desenini taşırken elektrostatik fırın boya ile özellikle “gofrato” gibi desenli boyalarla duvarlarda boyut kazanıyor.

İki adet dübel ve iki adet vida ile duvardan 1/1.5 cm kadar öne asılan dekoratif metal tablolar üstündeki ışığı kırarak duvara yansıttığı gölgesi ile boyutlu bir görüntü sağlıyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Klasik Ofis Dekorasyon İçin Tavsiyeler 2017

Cafe tasarımları ile çok güzel uyum sağlamakla birlikte yeni mimari stilleri loft mimari, endüstriyel dekorasyon gibi alanlarda oxide posterlerle de göz dolduran metal tablolar paslı görüntüsü vernik altında bırakılarak eskitilmiş tasarımlar sunuyor ve “vintage tablolar” gibi zor ulaşılan modellere kıyasla kolaylıkla sahip olunabiliyor.

Genellikle yeni evli çiftlerin trendlerinde olan metal tablolar, eski klasik tabloları duvarlarından ediyor.

Seçenekler arasında 35x50cm, 40x60cm gibi bulunduğu alanı daraltmayan tabloları seçerken tavan yüksekliğine dikkat edilmesi, bulunduğu mekana uygun tasarımlar seçmek ise çok önemli. Aksi halde bütün gözleri üzerine çekiyor ve diğer dekorasyon ürünlerini gölgede bırakabiliyor

Metal Tablolar İçin Hangi Markayı Tercih Etmeli

Metal tablolar ile ilgili piyasada pek çok alternatif olmasına rağmen, bizim incelediğimiz ve tercih ettiğimiz, hem ofisleriniz için hem de evleriniz için ürün yelpazesi oldukça geniş olan, yakın zamanda kurulmuş olmasına rağmen kısa zamanda piyasada adını duyuran ve hatta yurtdışı ihracına girişmiş olan Oxidepo ürünlerini öneriyoruz. Hangi işi yapıyor olursanız olun, ruh haliniz ne olursa olsun geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte metal tabloları kolaylıkla bulabileceksiniz.

Oxidepo Ürünleri İle İlgili Fotoğraf Galerisi

Bir önceki makalemiz olan Ofis Dekorasyon Fikirleri 2018 başlıklı yazımız büro dekorasyon fikirleri ve işyeri dekorasyon fikirleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Yeni Trend Metal Tablolar İle Dekorasyonunuzu Tamamlayın

  1. Şinasi

    ofis içi metal tablolar yeni yeni trend olmaya başladı. ofise ayrı bi hava katıyor bende ofisimde 4 tane farkı tarzda metal tablo kullanıyorum gayet şık duruyor

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir