Stor Tül Perde Modelleri 2019

Yazar: | Haziran 11, 2018

Son yıllarda hayatımıza giren ve gerek görünümü gerek kullanım kolaylığı gerekse geniş ürün yelpazesi nedeniyle oldukça popüler hale gelen stor perde modellerini bu yazımızda sizler için inceleyeceğiz.

Neden stor perde tercih edilmelidir ?

Stor perdeler evinizin kullanılacağı bölümü itibariyle oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Örneğin oturma odanız için klasik perde ve tülü ayrı ayrı aldığınızda hatta üzerine bir de fon perde eklediğinizde oldukça maliyetli olacaktır. Ancak stor perde tek başına tül, perde ve fon perdenin yapacağı görevi yapacak ve hem daha az yer kaplayacak, hem modern bir görüntü kazandıracak hem de daha hesaplı olacaktır. Aynı şekilde ofisler veya kafelerde tül, perde ve fon kullanmak yerine stor kullanmanız daha mantıklı olacaktır. Zira stor perdelerin temizliği de çok daha kolaydır.

Stor Tül Perde Modelleri 2019

Yazının başında da bahsettiğimiz gibi stor perdelerde çok fazla ürün çeşitliliği bulunuyor. 2019 yılında popüler olan stor perde modellerini incelerken aynı zamanda görsellerle de yazımızı destekleyeceğiz. 2019 Stor Perde Modellerini incelerken kategorize etmenin daha mantıklı olabileceğini düşündük. Örneğin şirin ve renkli mutfak dekorasyonuna sahipseniz resim baskılı stor perdeler mutfağınızın dekorasyonunu tamamlayacaktır. Mutfak için stor perde çeşitliliği oldukça fazla. Bunun yanında aynı şekilde kafeterya gibi yerler içinde resim baskılı stor perdeleri tercih edebilirsiniz. Ancak salon için stor perde düşünüyorsanız yine salon dekorasyonunuzun ağırlığına göre daha sade ve ince çizgiler içeren stor perdeler salonlarınız için tercih sebebi olabilir. Bunun yanında klasik alışkanlıklardan vazgeçemeyip tül ve fon kullanmak isterseniz, sade stor perdeleri güneşlik olarak kullanabilirsiniz. Ofisler için ise hem ciddi bir görünüme sahip hem de renkli alternatiflerini bulabileceğiniz zebra stor perde modellerinden birini tercih ederek ofis dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca çift mekanizmalı stor perde modelleri de eminiz ki ilginizi çekecektir. Sizde 2019 stor tül perde modellerinden birini seçerek birbirinden şık dekorasyona sahip olabileceksiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Fon Perde Koltuk Uyumu

2019 Stor Perde Modelleri

2019 Stor perde modellerini içeren fotoğraf galerimizi inceleyerekte stor perde seçiminizi yapabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Yatak Odanızın Dekorasyonunu Tamamlayacak Perde Modelleri başlıklı yazımız yatak odası için zebra perde modelleri, yatak odası perde modelleri 2018 ve yatak odası perdesi nasıl olmalı ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir