Ofislerinize Bambaşka Bir Hava Katacak Fikirler

Yazar: | Kasım 5, 2017

Her geçen gün teknolojinin hayatımızın büyük bir parçası haline geldiğini inkâr etmeye gerek yok. Teknolojik gelişmelerden faydalanılarak yapılan modern ofis dekorasyon fikirleri aynı zamanda bireylere daha fazla bağlanabilirlik ve daha fazla kolaylık sunar. Vereceğimiz modern dekorasyon fikirleri ile ofisinizi çalışma ortamından çok keyifle vakit geçireceğiniz bir yaşam alanına dönüştürmeniz mümkün.

Mahremiyete saygı duyun

Yaptığımız iş itibariyle örneğin avukat ofis dekorasyonu yapacaksanız, her işveren için ayrı alanlar oluşturmak isterseniz bunun için modern ofis dekorasyon fikirlerini seçebilirsiniz. İstediğinize bağlı olarak, duvarlar için farklı renkler karıştırıp seçebilirsiniz. Örneğin, onlara artı bir yaratıcılık istiyorsanız, bunu azure, şeker pembe veya neden olmasın, parlak yeşil gibi sıcak renkler kullanarak sağlayabilirsiniz.

Şeffaf toplantı odası

Ofis Dekorasyonunda parlak bir oda çalışanlara ciddi anlamda ilham verebilir, ancak iki önemli hususa da dikkat ederseniz yaratıcılığa da katkıda bulunabilirsiniz: parlaklık seviyesi ve odanın dikkatini dağıtacak nesnelerin sayısı. Bunu tek bir kelimeyle özetlemek gerekirse, sırrınızı olabildiğince basit tutmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Gri nüanslar da düşünce kapasitesini artıracak ve düz çizgiler onlara pratiklik fikrini aşılayacaktır.

Kristal berraklığından faydalanın

Herhangi bir saygın iç dekorasyon mobilyası mağazasında kolayca bulabileceğiniz kristal masalarla, herhangi bir cam masanın, sizi aynı anda, dekorasyona çok lezzet gösteren ciddi ve güçlü bir adam gibi göstermesini sağlayabilirsiniz. Camı deri, metal veya ahşap gibi diğer şık malzemelerle birleştirin ve onu görecek herkesi tamamen etki altına alın.

Hiç eskimeyen beyaz ve siyah kombini

Basit çizgilerden ve eşyalar arasındaki kontrasttan herkes etkilenir.Sıradan bir çalışma odasında basit ama iddialı bir çizgi yakalamak isterseniz, odadaki önemli her şeyi siyah, geri kalanını ise beyaz seçin. Ayrıca, ışığın, bu dekorasyon fikrinde kendi önemli yerini aldığını göreceksiniz. Böylece vurgu yapmak istediğiniz nesnelere ışık öğeleri de kendi desteklerini verecek.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sade Ofis Dekorasyon Fikirleri

Kontrast renkleri kullanın

Kontrast renklerin bir arada ne kadar etkili olabileceğini denemeden asla bilemezsiniz. Koyu turuncu, siyah beyaz arasındaki beklenmedik kombinasyon anında özel bir tasarıma dönüşebilir. Mükemmel modern ofis dekorasyon fikirleri için çok fazla paraya ihtiyacınız yok ancak renkleri karıştırmanın, sınırın ve denge duygusunun mükemmel bir bütün içinde olması gerekiyor.

Modern Ofis Dekorasyon Fikirleri İçin Örnekleri İçeren Fotoğraf Galerisi

Bir önceki makalemiz olan Ofis Dekorasyon Fikirleri 2018 başlıklı yazımız büro dekorasyon fikirleri ve işyeri dekorasyon fikirleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

2 yorum “Ofislerinize Bambaşka Bir Hava Katacak Fikirler

  1. Hakan Ergül

    Ofisim için ben kristal berraklığı tercihini yaptım ofis bambaşka bir hal aldı. Müşterilerim olsun, arkadaşlarım olsun geldikleri zaman çok şahane buluyorlar. Ofis dekorasyonu için bir çok arkadaşımız eminim bu konudan yararlanacaktır.

    Yanıtla
  2. Raşit

    modern ofis dekorasyonu uygulamak pratikte kolay fakat ciddi bütçe gerektiren bir unsur tabi günümüzde herşeyin ucuzunu bulabildiğimiz için uygun fiyata şık görünümlü ofis dekorasyonu da yapılabilir diye düşünüyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir