Country yatak odası dekorasyonuna sahip bir yatak odasına sahip olmak istiyorsanız birçok tekstil ürünü, eskitme halilar ve bolca ahşap mobilyayı inceleme altına almanız gerekiyor. Yatak odası dekorasyonunda en sevilen ve oldukça sevimli bulunan bu tarzda döşenmiş bir yatak odası size hem huzur hem de rahatlık verebilir.

Kullanacağınız Tekstil Ürünleri Çok Önemli

İlk olarak odanızın tekstil ürünleri çok önemlidir. Bolca çiçekli ve country desenlerle döşenmiş yatak örtüleri ve yastık kılıfları yatak odası dekorasyonu için oldukça uygun ürünlerdir. Öncelikle sadece bir yatak örtüsü ve iki yastıkla country tarzı bir yatak odasına sahip olamayacağınızı bilmelisiniz. Yatak örtüsü üzerine battaniyeler, fazla sayıda yastıklar kullanmanız bu tarzda kesinlikle şarttır. Hatta kendi ördüğünüz bir battaniyeyi bile kullanabilirsiniz.

Country Yatak Odası Dekorasyonda Mobilyalara Dikkat

Country yatak odası dekorasyonunda yapmanız gereken bir diğer şey de kesinlikle ahşap ve başlıklı mobilyalardır. İsterseniz eskitme toprak renklerinde, isterseniz de beyaz renkli mobilyalar ile yatak odanızın dekorasyon konusunda sevdiklerinize örnek olabilecek kadar güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu mobilyalarda eskitme unsurlar kullanırsanız istediğiniz havayı daha kolay yakalayabilirsiniz. Ayrıca halınız da kesinlikle toprak renklerinde ya da sütlü kahve renklerinde bir halı olabilir. Eskitme ve desensiz bir halı hem ferah hem de country görünümünü yansıtacaktır.

Country Yatak Odası Dekorasyon için Aksesuarların Önemi

Country dekorasyon konusunda en önemli şeylerden biri odada kullanılacak olan aksesuarlardır. Romantik abajurlar, loş ışık veren sarkıtma aydınlatma armatürleri kesinlikle county tarzı yatak odası dekorasyonunda en sevilen detaylardan biridir. Odanızda çiçekler, eskitme fotoğraf çerçeveleri kullanabilirsiniz. Birkaç tane kendi fotoğrafınızı, birkaç tane de çiçek ya da bisiklet tarzı fotoğrafı yatak odanızda kullanabilirsiniz. Country yatak odası dekorasyon konusunda dikkat etmeniz gereken bu unsurlara göre oldukça hoş bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Country Tarzı Yatak Odası Dekorasyonu ile ilgili daha fazla fikir sahibi olmak için fotoğraf galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz..Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email
Share on Tumblr
Tumblr
Share on VK
VK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir