Küçük Ofis Dekorasyon Fikirleri 2017

Yazar: | Mayıs 22, 2017

Küçük ofis dekorasyon fikirleri arasında ofisinizin büyüklüğüne ve şekline göre ugun bir fikir bulabilirsiniz. Hem tarzınızı hem de işinizi yansıtacak harika bir fikir edinebilirsiniz. Küçük ofis dekorasyonunda genelde alan yaratmak ve var olan alanı daraltmadan bir kullanım sağlamak amacıyla basit önlemler alabilir ve ofisinizi bu önlemler doğrultusunda dekore edebilirsiniz. Ofisiniz küçükse ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız tavsiyelerimizi inceleyin.

Dilerseniz Ufak Mobilyalar

Küçük ofis dekorasyonu konusunda ilk yapmanız gereken şey açık renkli ve ufak mobilyalar kullanmaktır. Koyu renklerin ışığı kestiğini bilmeniz gerekiyor. Açık renkli mobilyalar sayesinde hem geniş bir ofis havasını yakalayabilir hem de ferah bir alan elde edersiniz. Bunun yanında masanızı olabildiğince küçük tutarak sadece kullanım alanınız kadar bir masa tercih edebilirsiniz. Büyük masalar yalnızca ofisinizi daraltacaktır. Aydınlatmalar kullanarak ofisi genişletebildiğiniz gibi bu aydınlatmalar sayesinde odanın olduğundan ferah görünmesini de sağlayabilmeniz mümkündür. Küçük ofislerde genelde l koktuklar da kullanılabilir. Masanızın bitişiğinde iki adet tekli koltuk kullanmak yerine odanın tam karşısına bir l koltuk yerleştirerek misafirlerinizi burada ağırlayabilirsiniz. Dilerseniz bir ikili koltuk ve yanındaki ufak koltuk veya sandalyeler sayesinde de odanın küçüklüğünü kapatabilirsiniz. Ofis dekorasyonu konusunda yapmanız gereken bu gibi ayrıntıları dikkate alarak geniş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Küçük ofis dekorasyon fikirleri için önemli aksesuarlar

Küçük ofis dekore edecek olan kullanıcılar için bir diğer önerimiz aksesuarlar konusunda olacak. Oldukça büyük ve fazla yer kaplayan aksesuarlar yerine hem daha mininal hem de daha sempatik aksesuarlar kullanarak dekorasyon tamamlanabilir. Bu gibi birçok ayrıntıya dikkat edebilirsiniz. Ofisinizi aydınlık tutmak adına aydınlatmalar ve açık renk mobilyalar kullanmalı, ve eğer halı kullanacaksanız da halınızı oldukça açık renkli tutmalısınız. Küçük ofis dekorasyon fikirleri arasından size en uygun olanını seçerek ofisinizi dekore edebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yeni Moda Ahşap Ofis Dekorasyon

Küçük ofis dekorasyon fikirleri fotoğraf galerimizi gördünüz mü ?

Bir önceki makalemiz olan Klasik Ofis Dekorasyon İçin Tavsiyeler 2017 başlıklı yazımız klasik mobilya, klasik ofis ve ofis mobilyası ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Küçük Ofis Dekorasyon Fikirleri 2017

  1. tamer tuna

    küçük ofis dekorasyonu için yakın zamanda ofisimde çalışmalar yaptıracağım bu yazı baya bir işime yarayacak

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir