Küçük ofis dekorasyon fikirleri arasında ofisinizin büyüklüğüne ve şekline göre ugun bir fikir bulabilirsiniz. Hem tarzınızı hem de işinizi yansıtacak harika bir fikir edinebilirsiniz. Küçük ofis dekorasyonunda genelde alan yaratmak ve var olan alanı daraltmadan bir kullanım sağlamak amacıyla basit önlemler alabilir ve ofisinizi bu önlemler doğrultusunda dekore edebilirsiniz. Ofisiniz küçükse ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız tavsiyelerimizi inceleyin.

Dilerseniz Ufak Mobilyalar

Küçük ofis dekorasyonu konusunda ilk yapmanız gereken şey açık renkli ve ufak mobilyalar kullanmaktır. Koyu renklerin ışığı kestiğini bilmeniz gerekiyor. Açık renkli mobilyalar sayesinde hem geniş bir ofis havasını yakalayabilir hem de ferah bir alan elde edersiniz. Bunun yanında masanızı olabildiğince küçük tutarak sadece kullanım alanınız kadar bir masa tercih edebilirsiniz. Büyük masalar yalnızca ofisinizi daraltacaktır. Aydınlatmalar kullanarak ofisi genişletebildiğiniz gibi bu aydınlatmalar sayesinde odanın olduğundan ferah görünmesini de sağlayabilmeniz mümkündür. Küçük ofislerde genelde l koktuklar da kullanılabilir. Masanızın bitişiğinde iki adet tekli koltuk kullanmak yerine odanın tam karşısına bir l koltuk yerleştirerek misafirlerinizi burada ağırlayabilirsiniz. Dilerseniz bir ikili koltuk ve yanındaki ufak koltuk veya sandalyeler sayesinde de odanın küçüklüğünü kapatabilirsiniz. Ofis dekorasyonu konusunda yapmanız gereken bu gibi ayrıntıları dikkate alarak geniş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Küçük ofis dekorasyon fikirleri için önemli aksesuarlar

Küçük ofis dekore edecek olan kullanıcılar için bir diğer önerimiz aksesuarlar konusunda olacak. Oldukça büyük ve fazla yer kaplayan aksesuarlar yerine hem daha mininal hem de daha sempatik aksesuarlar kullanarak dekorasyon tamamlanabilir. Bu gibi birçok ayrıntıya dikkat edebilirsiniz. Ofisinizi aydınlık tutmak adına aydınlatmalar ve açık renk mobilyalar kullanmalı, ve eğer halı kullanacaksanız da halınızı oldukça açık renkli tutmalısınız. Küçük ofis dekorasyon fikirleri arasından size en uygun olanını seçerek ofisinizi dekore edebilirsiniz.

Küçük ofis dekorasyon fikirleri fotoğraf galerimizi gördünüz mü ?

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz..Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email
Share on Tumblr
Tumblr
Share on VK
VK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir