Klasik Ofis Dekorasyon İçin Tavsiyeler 2017

Yazar: | Mayıs 17, 2017

Klasik ofis dekorasyon en beğenilen ofis dekorasyonlarından biridir. Müşterilerinizle görüştüğünüz ve önemli iş anlaşmalarınızı yaptığınız ofisinizde etkileyici bir şıklığı yakalamak için kesinlikle klasik tarzda döşenmiş bir ofisi tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de oldukça kullanışlı bir ofise sahip olabilmeniz için yapmanız gereken belli başlı incelikler hakkında bilgi vereceğimiz yazımızda klasik bir ofis dekorasyonu yapmak isteyen kullanıcılar bilgi edinebilir.

Klasik Ofis Dekorasyonu İle Karizmatik Bir Ofis

Klasik ofis dekorasyon konusunda yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz her parçanın asil ve anlamlı olmasıdır. Masanızı koyu renk ve kaliteli bir ahşaptan seçmelisiniz. Klasik ofislerden genelde yuvarlak köşeli masalar yerine keskin köşeli dikdörtgen masalar tavsiye edilir. Bu gibi masalarla hem klas bir görüntü hem de koyu renkten dolayı ağır bir hava yakalayabilirsiniz.

Her Mobilya Star Olmalı

Klasik ofis dekorasyonunda her mobilya star olmalıdır. Masanızın karşısına koyacağınız iki koltuk ve ortadaki sehpa ile harika bir hava yakalayabilirsiniz. mobilyaların hem ağır hem de deriden olmasına dikkat etmelisiniz. Süet gibi malzemeler de tavsiye edilse de genelde misafirlerinizi ağırlamak için deri ilk tercihiniz olabilir. Aynı şekilde masanın ilerisindeki bu iki tekli koltuk ve ortadaki sehpanın yanı sıra odanın diğer köşesinde yani masanın karşısında bir chester koltuk kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar büyük tutabileceğiniz bu chester koltuğun da deriden olmasına özen göstermelisiniz. Chester koltuklar hem ağır hem de klas bir görünüm sergiler. Bunun yanı sıra araba koleksiyonunuz ya da antikalarınızı sergileyebileceğiniz bir camlı dolap da harika duracaktır. İri yapraklı büyük saksılı çiçeklerle ve tüğlü yumuşak açık renk halılarla da inanılmaz bir dekorasyon yapabilirsiniz. Klasik ofis dekorasyon konusunda bu kısıtlar altında hayal ettiğiniz şıklık çok da uzakta değil.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Ofis Dekorasyonu Örnekleri

Klasik Ofis Dekorasyon İçin Tavsiyeler 2017 fotoğraf galerisi

Görseller hazırlanıyor.

Bir önceki makalemiz olan Basit Ofis Dekorasyon Fikirleri 2017 başlıklı yazımız küçük ofis dekorasyon, ofis dekorasyon aksesuar ve ofis dekorasyon örnekleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir