İngiliz Salon Dekorasyon konusunda bütün merak edilenler ve öğrenmek istediklerinizi sizler için bir araya getirdik. Hem şık hem de asil bir salona sahip olabilmek için tercih edeceğiniz İngiliz salon dekorasyonu hem şık hem de kullanışlı bir salona sahip olmanızı sağlar.

İngiliz Asaletini Salonunuza Yansıtın

İngiliz salon dekorasyonu salonunuza hem şık hem de ferah bir hava verir. Oldukç asil ve avangard mobilyalar seçerek oluşturacağınız bu salon gören herkesin beğenisini kazanabilir. Süslü ve varaklı mobilyalardan oluşan avangard mobilyalar, beyaz ahşaplar, varaklı çerçeve ve aynalarda salonunuz inanılmaz bir görüntü yakalayabilir. Ayrıca İngiliz dekorasyonunun önemli ayrıntılarından biri olan uzun yemek masaları ve sallanan masa örtüleri ile salonunuzu taçlandırabilirsiniz. Dilerseniz avangard mobilyalar yerine hem sade hem de resmi mobilyalarla da salonunuzu süsleyebilirsiniz. Derinin en çok kullanıldığı mobilya çeşitlerinden olan İngiliz tarzı mobilyalarda deri koltuklar zımbalarla süslenir. İngiliz tarzı dekorasyonun en önemli ayrıntılarından olan zımbalar hem asil hem de şık bir görünüm yansıtır.

İngiliz Tarzı Bir Salon Sadeyken De Şıktır

İngiliz salon dekorasyonunda sadelikte şıklığı yakalayabilirsiniz. az ve öz mobilyalardan oluşan ve kalabalıktan uzak bir şekilde dekore edilen bu salonlar hem asil hem de her biri star olan mobilyalardan oluşur. Ayrıca İngiliz tarzı dekorasyonda takım halinde mobilya kullanmak da şart değildir. Birbirinden farklı ancak absürt durmayacak mobilyalar seçerek dekorasyon konusunda bir adım öne geçebilirsiniz. Aydınlatma ve ışıklar kullanarak, eski ve anlamlı tablolar kullanarak İngiliz salon dekorasyon’unuzu tamamlayabilirsiniz. Hem sade, hem şık görünümlü bu salon sayesinde eşyaların her birinin yerini sıkıldıkça değiştirebilmeniz de mümkün. Unutmayın! Bu tarz bir salonda eşyaları takım halinde kullanmak zorunda değilsiniz.

İngiliz Salon Dekorasyon Tavsiyeleri 2017 fotoğraf galerisi

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz..Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email
Share on Tumblr
Tumblr
Share on VK
VK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir