Hardal Sarısının Güçlü Etkisinden İlham Alın

Yazar: | Aralık 16, 2017

Tamamen şık ve son derece modern olan sarı, şu anda özellikle hardal sarısı oturma odası dekorasyonu için on yılın en popüler rengine dönüşüyor. Çünkü hardal sarısı mükemmel ve çağdaş bir etki yapıyor.
Çok yönlü sarı, bir alanı yeniden tanımlamak için birçok tonlamaya sahiptir; Örneğin, tonların en sol tarafı, anahtar mobilya parçalarının öne çıkması için hafif, parlak bir temel oluşturabilir veya kendine güvenen parlak bir sarı daha dramatik bir gölge, sizin için bir odak noktası oluşturabilir. Ve nötr olmak, neredeyse tüm ikincil renklerle, özellikle donuk renklerle, inanılmaz bir uyum yaratacaktır.

Hardal Sarısı Oturma Odası Dekorasyonu İçin Uygun Çiçekli duvar kâğıtları seçin

Çuha çiçeği sarısı ve serin kurşun grisi mükemmel dengesi, bir oturma odası için mükemmel olan uyumlu ve rahat bir his yaratır. Hardal sarısı oturma odası dekorasyonuna rahat rustik ve sıcak tonlarda ahşap aksesuarlar ekleyin. Şemayı dengelemek için, merkezi gri boyalı bolca sarısı bulunan oldukça çiçekli bir duvar kâğıdını kullanın.

Hardal sarısı divanlar

Arka planı soluk gri duvarlarla basit tutarak çağdaş bir serinlik yaratın ve mobilyaların konuşmasını sağlayın. Modüler, hardal sarı bir kanepe, anlık olarak ilginç ve güçlü şekiller dizisi ile zenginleştirilen şemayı canlandırıyor. Kanepenin üzerinde, koyu renkli odun kömürü aksesuarları tiyatro ve derinlik kazandırırken, sarı renklerle boyanmış geometrik raflar çarpıcı bir etki yapıyor.

Geleneksel stil oturma odası

Gelenekselin donuk olması gerekmez. Resimlerle ya da basit çizgilerle boyanmış sıradan duvarlarla tam bir yenilenme yapılabilir. Yumuşak kül renkli perdeler ve eşleşen zır tondaki sarılarla elinize fırçayı alarak duvarınızı hoşunuza giden bir İngiliz tablosuna dönüştürün. Dahiyane resimler yapmak zorunda değilsiniz, monoton duvarınızın üstüne atılmış birkaç tane sarı fırça darbesi bile havayı hemen değiştirecektir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Oturma Odalarına Farklı Bakış Açısı

Sarıya boyanmış mobilya

Soğuk renk kombinasyonu ve tuhaf çiçek desenleriyle dinlendirici gri ve hardal sarısı oturma odası dekorasyonu oluşturun. Büyük çiçeklerin izini sürükleyen bir özellik duvarı yapın. Kıvrımlı mobilyalar romantizmi sürdürecekken, beyaz panjurlar ve ahşap çömlekler Fransızların dingin tarzını katacak. Görünümü tamamlamak için zıt renk baskılarla tamamlayıcı tonlarda minderler kullanın.

Ayrıca göz atmak isteyebilirsiniz; https://www.dekortrendleri.net/2018-tul-perde-fon-perde-modelleri/

Hardal Sarısı Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

Bir önceki makalemiz olan Büyük Oturma Odanızı Doğru Fikirlerle Baştan Tasarlayın başlıklı yazımız geniş oturma odası dekorasyonu, oturma odası dekorasyonu ve oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Hardal Sarısının Güçlü Etkisinden İlham Alın

  1. Zeynep Duyarlı

    hardal sarısı en beğendiğim renklerden hardal sarısı oturma odası dekorasyonu için yazıdaki resimlerden fazlasıyla ilham alacağım sanırım 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir