Hakkımızda

www.dekortrendleri.net yönetimi olarak amacımız; evimizi, ofisimizi veya bahçemizi, kısacası yaşam alanlarımızı daha güzel hale getirmemizi sağlayacak profesyonel dekorasyon fikirleri sunmaktır. Web sitemizin herhangi bir firma ile bağlantısı olmadığı gibi içeriklerin tamamı dekorasyon konusunda profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır.

www.dekortrendleri.net isimli ev dekorasyon blogunda yayımlamış olduğumuz içeriklerin siz değerli takipçilerimizin kafasında daha rahat yer edinebilmesi ve yüksek kullanıcı deneyimi sunması açısından kullanmış olduğumuz görseller temsili amaçla kullanılmış görseller olup, sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Marka sahipleri tarafından talep edilmesi durumunda derhal kaldırılacaktır.

Ayrıca www.dekortrendleri.net yönetimi olarak siz değerli takipçilerimiz ile iletişime önem veriyoruz. Bu nedenle fikir, öneri, tavsiyelerinizi bizlere iletebilmeniz için Bize Yazın sayfamızı kullanabilirsiniz. İletilerinizi özenle inceleyip kısa süre içerisinde dönüş yapıyoruz.