Geniş Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Yazar: | Temmuz 6, 2017

Geniş mutfak dekorasyonunda istediğiniz gibi mutfağınızı dekore etme şansına sahipsiniz. Geniş bir mutfağı istediğiniz gibi şekillendirebilir ve neredeyse istediğiniz her aksesuar ve mobilyayı kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere geniş mutfak dekorasyon tavsiyelerinde bulunacağız.

Geniş Mutfak Dekorasyonunda Ada Mutfak Kullanın

Geniş mutfak dekorasyonunda en çok tavsiye edilen parça ada mutfaktır. Mutfak adaları mutfağın tam ortasında hem bir kullanım alanı olarak hem de yemek masası, kahvaltı masası olarak kullanılabilir. Bazı ada mutfaklardaki genişletme özelliği sayesinde kalabalık misafirlerinizi burada ağırlayabilirsiniz. Biraz country tarzı bir mutfak istiyorsanız da mutfapın tepesinden sarkacak şekilde tavandan sarkıttığınız askılara tencere ve tavalarınızı asarak oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Ada mutfaklarda genelde ahşap malzeme kullanılır. Dolaplarınızın rengini açık renk tutarsanız açık renk ahşap ya da renkli ahşaptan bir ada mutfak sizin de gözünüze oldukça güzel gelebilir.

Geniş Mutfaklarda Yüksek Bir Masa ve Bar Sandalyeleri Kullanın

Geniş mutfak dekorasyonunun vazgeçilmezi bar sandalyeleridir. İsterseniz ada mutfakta isterseniz de yüksek bir masada bar sandalyesi kullanabilirsiniz. Biraz dar ve uzun tuttuğunuz bu masa sayesinde bar sandalyeleriniz uyumu yakalar ve hoş bri görünüm elde edersiniz.

Geniş Mutfak Dekorunda Tv Ya Da Mobilya Kullanın

Mutfak dekorasyon konusunda en avantajlı olunan alanlardan biridir. Geniş mutfaklarda dilerseniz köşeye bir köşe koltuğu yerleştirebilirsiniz. Bu köşe koltuğunun yanına bir sehpa koyarak bu sehpaya bir saksı çiçek bile yerleştirebilirsiniz. Hem yemek yaparken aynı anda mutfağınızda bir misafir ağırlayabilir, hem de yemeğinizin pişmesini beklerken harika bir köşe elde etmiş olursunuz. Geniş mutfak dekorasyonu konusunda bunun gibi birçok öneriyi dikkate alarak istediğinize ulaşabilir ve hayalinizdeki hem geniş hem de kullanışlı mutfağa sahip olabilirsiniz. eniş bir alana sahip olmanın avantajını kullanarak istediğiniz büyüklükte masa ve eşyalarla hem rahat hem ferah mutfak dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dikdörtgen Şeklinde Mutfaklar İçin Öneriler

Geniş Mutfak Dekorasyon Örneklerine Fotoğraf Galerimizden Ulaşabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Amerikan Mutfak Salon Dekorasyon Fikirleri başlıklı yazımız açık mutfak dekorasyon, amerikan mutfak ayırma ve küçük amerikan mutfak ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Geniş Mutfak Dekorasyon Fikirleri

  1. Hande

    mutfağın geniş olması her zaman iyidir geniş mutfak dekorasyonu da kolay olur fakat bu durumlar maliyete de yansıyor o biraz sıkıntılı

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir