Genç Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2017

Yazar: | Mayıs 16, 2017

Genç mutfak dekorasyon konusunda en eğlenceli ve en özgür olunabilen mutfaklardandır. Genelde mutfak dekorasyonu konusunda mutfakta açık renk kullanmanın şart olduğu fikrinin aksine pastel ve canlı renklerle, geometrik desen ve şekillerle süslenebilecek bu mutfaklarda kullanım alanlarında tamamen özgürlük hakimdir. Oldukça modern ve kullanışlı ve tamamen zevk ve beğenilerinize göre dizayn edebileceğiniz bu tip mutfaklarda kullanım alanınız darsa tezgah üstüne askılarla mutfak gereçlerinizi asabilirsiniz. Kahve makinesi ya da diğer makineleri da açıkta tutabilirsiniz. Her şeyin derli toplu bir görünüm sergilemesi gerektiği fikrinden uzak ve tamamen zevke göre döşenebilecek bu mutfaklarda özgürlük hakimdir. Pastel tonlarında dolaplarınız ve renkli bir masa örtüsü ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mutfakta Renkleri Kullanın

Genç mutfak dekorasyonu konusunda yapmanız gereken tek şey renklere mutfakta izin vermektir. Renkli dolaplar ve renkli eşyalarla tek renk ve sıkıcı bir mutfak yerine kendinize eğlenebileceğiniz bir mutfak yaratabilirsiniz. Dilerseniz eski Amerikan görünümlü renkli buzdolapları bu tarz mutfaklarda oldukça hoş bir görünüm yakalamanız için bir fırsat olabilir. Kırmızı ya da yeşil bir buzdolabı ile istediğiniz görünümü yakalayabilmeniz mümkün. Buzdolabınız renkli değilse bantlarla ya da kendiniz boyayarak bu görünümü elde edebilirsiniz. Modern geometrik desenli masalar ve diğer mutfak eşyaları ile genç mutfak dekorasyon konusunda en beğenilen mutfaklardan biri olabilir. Renkli mutfak eşyaları genç mutfak dekorasyonunda kullanılan bir diğer ayrıntıdır. Salon ya da oturma odası gibi alanlarda kullanılabilen süs ve eşyalar da vazgeçilmeziniz olabilir. Siz de genç mutfak dekorasyonu konusunda neler yapabilirim diye düşünüyorsanız bol aksesuarla ve bol renkli dolap ve eşyalarla bu görünümü oldukça kolay elde edebilirsiniz. Hem modern hem de özgür bir mutfak için genç mutfakları tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Açık Mutfak Dekorasyonu İçin Püf Noktalar

Genç Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2017 fotoğraf galerisi

Bir önceki makalemiz olan Lüks Mutfak Dekorasyon Tavsiyeleri başlıklı yazımız ankastre mutfak, lüks mutfak dekorasyon tavsiyeleri ve lüks mutfaklar ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir