Evinizi Renklendirecek Fuşya Yatak Odası Dekorasyon

Yazar: | Mayıs 8, 2017

Fuşya yatak odası dekorasyon u konusunda bütün merak edilenleri sizin için cevaplıyoruz. Fuşya rengi yatak odası dekorasyonunda oldukça fazla kullanılan ve sevilen bir renktir. Fuşya renk bir yatak odanızı beyaz rengiyle de eşleştirebilirsiniz. Beyaz ve fuşyanın inanılmaz uyumu karşısında hem şık hem de modern bir yatak odasına sahip olabilmeniz mümkün. Dilerseniz yatak örtüsü ve bazı aksesuarları beyaz seçerek mobilyalarda fuşya rengi kullanabilir, dilerseniz de beyaz renkli mobilyalarınızı duşya renkli yatak örtüsü ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Beyaz kullanmak istemeyip sadece fuşya rengini kullanmak isteyenler için dekorasyon da uygundur.

Fuşya Rengi Yatak Odasında Nasıl Kullanılır?

Fuşya yatak odası dekorasyonu konusunda ilk yapmanız gereken şey kesinlikle tek tonda bir fuşya kullanmamak olmalıdır. Mobilyalarınızda tek tonda kullanacağınız fuşya renginin farklı tonlarını yatak örtüsünde, abajur ya da puf gibi diğer aksesuarlarda farklı tonlarda kullanmalısınız. Bu hem tek rengin sıkıcılığından uzaklaşmanızı, hem de odanızın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Yatak odası dekorasyonu konusunda oldukça fazla kullanılan bir renk olan fuşya zaten yatak örtülerinde de oldukça hoş bir görünüm sağlar. Aynı zamanda fuşyanın en açık tonlarından bir perde tülü ve daha koyu tonlarda bir güneş perdesi kullanmak ta hem tonsürton görünümünü yakaladığı için, hem de oldukça şık bir görünüm yakaladığı için ilk olarak tercih edilmesi gereken perde modellerinden biridir.

Fuşyayı Dilediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz

Fuşya yatak odası dekorasyonunda kesinlikle özgür olmasınız. Rengin odanızı kapatacağını düşünmeniz oldukça yanlış olacaktır. Fuşya yatak odası dekorasyonu konusunda birçok farklı tonda eşyayı odanızda kullanabilirsiniz. Fuşya ile dantel bir perde ve dantelli bir yatak odası hem romantik bir görünüm, hem de sadece şık bir oda sahibi olmanızı sağlar.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Küçük Yatak Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri

Fuşya Yatak Odası Dekorasyon Fotoğraf Galerimizi görmek isteyebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Pembe Yatak Odası Dekorasyonu 2017 başlıklı yazımız pembe yatak odası dekorasyon fikirleri ve yatak odası dekorasyonu ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Evinizi Renklendirecek Fuşya Yatak Odası Dekorasyon

  1. Sinem

    en sevdiğim renklerden biri olan fuşya için fuşya yatak odası dekorasyon konusu arıyordum nihayet bana güzel fikir verebilecek bir yazı buldum uygulamaya geçebilirim 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir