En Modern Salon Dekorasyon 2017

Yazar: | Mayıs 23, 2017

En modern salon dekorasyon fikirleri arasında son yıllarda inanılmaz fikirler ve akımlar hakim durumda. Bunlardan en çok sevilen fikirleri ve tarzları sizler için derledik. Salon dekorasyonu konusunda karar veremiyor ve nasıl modern bir salona sahip olabilirim diye merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız bu başlığı inceleyebilirsiniz.

Chesterlar En Gözde Salon Mobilyalarından

En modern salon dekorasyon akımlarından bir olan chester mobilyalı salonları son zamanların en gözde akımlarından bir oldu. Sırt kısmı zımbalı ve genelde deri ya da süet malzemeden yapılan geniş kolluklu kısa boylu chester mobilyalar, en sevilen koltuk takımları modelleri arasında yer alıyor. Bir chester mobilya ile evinize inanılmaz bir karizma katabilirsiniz. İster açık krem renklerinde, ister kahverengi ya da çürük yeşil tonlarında chester mobilyalar ile hem eskitme hem de karizmatik bir salon sizi bekliyor. Chester mobilyalara en çok yakışan koyu renk ahşap televizyon üniteleri, metal aksesuarlar ve sehpalarla salonunuz inanılmaz bir şıklığa ulaşabilir.

Counrty Tarzı Sevimli Bir Salon

Salon dekorasyon fikirleri arasında gözde olan bir diğer akım da country tarzıdır. Uçuk renklerde yastıklar, çiçekli perdeler, cam önlerinde ve konsollarda çiçekler, fotoğraf çerçeveleri ve eskitme ahşaplarla dolu bir salon şu sıra yeni evlenecek olan çiftlerin ve salonunu değiştirmek isteyen ailelerin gözdesi durumunda. Bu tarz bir dekorasyonu kesinlikle deneyebilirsiniz. Açık renk düz halılar üzerine tek renk ya da çiçek desenli koltuklar ya da tek renk bir koltuk üzerine çiçek desenli pamuklu yastıklar kullanarak salonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca bu tarzda duvarları fotoğraflarla doldurmak da serbest! İstediğiniz kadar fotoğraf çerçevesiyle bir fotoğraf köşesi oluşturabilirsiniz. Kapı girişlerine ve köşelere sarkıtma saksılar kullanabilir, ya da eski bir antika süs kullanabilirsiniz. En modern salon dekorasyonu fikirleri arasında yer alan bu iki tarzdan birini seçerek harika bir salona ulaşmanız mümkün.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Rustik Salon Dekorasyon Fikirleri

En Modern Salon Dekorasyon Fikirleri için fotoğraf galerimizi ziyaret ediniz.

Bir önceki makalemiz olan Dikdörtgen Salon Dekorasyonu 2017 başlıklı yazımız 2017 salon dekorasyonu, dikdörtgen salon dekorasyonu ve salon dekorasyonu 2017 ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir