Cibinlikli Yatak Odası Dekorasyon

Yazar: | Temmuz 14, 2017

Son zamanların yatak odası moda trendi arasına giren cibinlik masal diyarlarını andırıyor. Cibinlikli Yatak Odası Dekorasyon farklı üslubu, seçenekleriyle masalları gerçeğe dönüştürüyor. Peri masalını andıran cibinliklerde sizde cibinlikler içinde tatlı rüyalara yatabilirsiniz. Cibinlik tasarımlarında kendini gösteren çizgisinde tasarım ve konforun birleştiği harika kompozisyonlar oluşturulabiliyor. Ahşap eskitme mobilyalar ahşap karyola üzerine geçirilmiş cibinlik karyola dekorasyonuna bambaşka boyut kazandırıyor. Masiften yapılan ahşap karyolada zeminle arasında hiç boşluk kalmadan yapılmış ve üzerindeki cibinlik karyolanın üzerinde geçme tekniğiyle uygulanmış, seçilen tül cibinlik nostaljik dekorasyon etkisi katmayı başarıyor.

Cibinlikli Yatak Odaları Konfor Sağlıyor

Yatak odası dekorasyonu için az eşya kullanmaktan yana olanlar içinde cibinlik zengin görünüm sağlıyor. Masalsı etki yaratan cibinlik modası, duvar kağıtlarıyla uyum içinde hazırlanmış yatak odası mobilyaları olağanüstü görünüm sağlıyor. Geleneksel yatak odası tasarımları sizi de sıkmaya başladıysa cibinlikli yatak odası takımı gönlünüzü fethedecektir. Duvar renginin siyah ve beyaz tercih edildiği yatak odasında duvara yerleştirilen varak çerçeveli ayna modeliyle, gelinlik duvağını andıran hafif dokusuyla estetik görünüm sağlıyor. Yatak başında kullanılan sehpalarda yaldızlı patine uygulamasıyla dekoratif aksesuarlar canlılık katıyor.

Altın Renklerinde Aksesuarlarda Cibinlik Etkisi

Bir masal kitabından çıkmışçasına farklı tasarım olarak bambaşka bir sabaha gözlerini açmak isteyenler cibinlikli yatak odası modellerine bayılacaktır. Modern ve albenili üslupla hazırlanan yatak odalarında şıklığa dair Cibinlikli Yatak Odası Dekorasyon istiyorsanız altın renginde hazırlanan yatak örtüleriyle, varak aynalarla ve mobilyalarla ışıltılı görünüm yakalayabilirsiniz. Ayna önünde kullanılan tuvalet masası, yatağın yerleştiği alanda kullanılan altın yaldızlı üç boyutlu duvar kağıtlarıyla masalsı güzelliğe kavuşabilirsiniz. Cibinlikli yatak odaları romantizminize de katkı sağlayacak ve sevdiğinizle güne cibinlik içinde uyanacaksınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Pembe Yatak Odası Dekorasyonu 2017

Cibinlikli Yatak Odası Dekorasyon Görseller ve fotoğraf galerimiz

Bir önceki makalemiz olan Dar Dikdörtgen Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir ? başlıklı yazımız dar dikdörtgen yatak odası dekorasyonu, dikdörtgen yatak odası dizayn ve ince uzun yatak odası dekorasyonu ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Cibinlikli Yatak Odası Dekorasyon

  1. melisa güngören

    cibinlikli yatak odası dekorasyonu için güzel resim örnekleri paylaşmışsınız bir kaç dokunuş ile harika görüntü ortaya çıkabilir

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir