Chester Salon Dekorasyon 2017

Yazar: | Mayıs 13, 2017

Mobilya dünyasında yıllarca kullanılmasına rağmen hiç eskimeyen ve her zaman moda olmayı başaran chester kavramı da bu tasarımların en belirgin örnekleridir. İlk olarak İngiltere’de üretilerek kullanılmaya başlanan chester koltuklarda kapitoneli oluşu belirleyici noktasıdır. Konfor ön planda tutularak tasarlanan koltuklarda yaklaşık 200 senedir kullanılmasına rağmen modası hiç geçmiyor. İlk zamanlarda kahve, yeşil, kırmızı derinin kullanıldığı koltuklarda farklı kumaş ve renkler kullanılmaya başlanmış olması chester tarzın daha uzun bir süre mobilya dünyasında kalacağını gösteriyor. Chester Salon Dekorasyon modası geçmediği gibi bilakis popülerliğini de artırarak daha da yaygınlaşıyor.

Chester Modası Hiç Geçmiyor

Birbirinden kullanışlı, chester modeller dekorasyonda mükemmellik sağlar. Sanat objesi haline gelen chester tarzında iskeletinden, dolgusuna, derisi ve kumaşına kadar düğme detaylarına kadar ince ustalıkla hazırlanır. Salon için kanepe tarzı tasarlanan koltukta canlı renk seçebilirsiniz. Kirli beyaz mobilyaya uyum sağlayacak açık mavi tonunda chester koltuk fark yaratacaktır. Chester koltuk her ne kadar orijinal haliyle özel model olsada farklı desende veya stillerde birleştirildiğinde ortaya başarılı sonuçlar çıkabiliyor. Chester tarzı berjerler de salon dekorasyonunda estetik görünüm kazandırıyor. Saraylara layık dekorasyonda yaşamak isteyenlere chester tarzı çok yakışıyor. Dekorasyon da düğme detaylarının her zaman kullanıldığı chester tarzda kolsuz modeller mindersiz oturma yapısı dikkat çekiyor.

Deri Chester Koltuklar Fark Yaratıyor

Efsaneleşen ve modası hiç geçmeyen chester koltuklarda deriden hazırlanmış modellerdir. Tuğla görünümlü taş duvar kağıdıyla eskitme kahverengi deriden yapılmış koltuk otantik hava yaratıyor. Dışa doğru kıvrılan kolçaklarıyla, düz minderleriyle, tamamı düğmeli arka paneliyle tasarım da çığır açıyor. Her detayın ince ince düşünüldüğü Chester Salon Dekorasyon her zevke hitap eden çeşitlilikte sağlıyor. Orijinal chester modeli için deri malzemeler zengin duruş sergilediği için her zaman modanın öncüsü olmaya da devam eder. Sizde istediğiniz renkte salon dekorasyonunda derinin cazibesini kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Salonunuzda Modern Bir Görüntü İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Eğer salonunuzu Chester koltuklar ile dekore etmeyi planlıyorsanız istikbal chester koltuk takımı ve bellona chester koltuk takımına göz atmanızı tavsiye ederim. Gerçekten güzel modeller var.

Chester Salon Dekorasyon Fotoğraf galerisi 2017

Bir önceki makalemiz olan Beyaz Salon Dekorasyon İçin Püf Noktalar başlıklı yazımız beyaz salon dekorasyonu, beyaz salon fikirleri ve kırmızı beyaz salon ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir