Bordo Yatak Odası Dekorasyon 2017

Yazar: | Mayıs 19, 2017

Yatak odasında değişiklik yapmak isteyenler ve özellikle canlı renkler kullanmak isteyenler için Bordo Yatak Odası Dekorasyon önerebiliriz. Dekorasyon denilince ilk akla gelen mobilyalar olsa da bordo renkte mobilya seçmek hata olacaktır. Beyaz mobilyaya uygun bordo perdeler, bordo yatak örtüleri ve ortaya atılacak şık bordo paspas yatak odasına canlılık kazandıracaktır.

Yatak Odalarını Bordoyla Canlandırın

Renkli yatak odasına kavuşturacak bordo detayları için çok şık duran yatak örtüsünü tercih edebilirsiniz. Odadaki diğer aksesuarlar içinde bordonun açık ve koyu tonlarıyla harmanlandığınızda mükemmel uyum yakalayacaksınız. Bordonun yakıcılığı kafanıza yattıysa pudra renkte mobilya takımında da bordo aksesuar, perdelerle ortamı hareketlendirebilirsiniz. Odanın tek bir duvarında kullanacağınız bordo duvar kağıdı, aksesuarlarla uyumlu olacak ve can alıcı yatak odasına sahip olacaksınız. Dekorasyon da gül pembesi battaniyeler, bordonun ağırlıkta olduğu kırlentiler eşsiz görünüm kazandıracaktır. Yatak odasında beyaz duvarlar, beyaz mobilyalar beyaz yatak başlığı gibi ruhunuza iyi gelecek beyazla bordonun uyumunu yakalayabilirsiniz. Bordonun ahşap rengi mobilyalarla da uyumu daha sofistike görünüm kazandıracaktır. Yatak odası bol ışık alacak şekilde olması odayı ferahlatacaktır. Mobilyalar içerisinde odayı geniş gösterecek ayna detayları da mutlaka yatak odası dekorasyonunun olmazsa olmazıdır.

Yatak Odası Seçim Önerileri

Beyaz cibinlik üzerinde bordo işlemeler yatağın kenarına ustalıkla yerleştirildiğinde sultanlara layık bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Yakıcı bordo romantizmi artıracak detaylardan birisi olacak ve bordonun cazibesine kapılacaksınız. Dış görünümlerine baktıktan sonra yatak odasını en iyi şekilde kullanmak için yapacaklarımıza da bakabiliriz. Kullanılacak dolapların içinde bol raflar kullanmak içerisinde çok fazla kıyafet yerleştirmek için ideal olacaktır. Alınacak yatak odası takımı odanın büyüklüğüne uyum sağlamalıdır. Bordo Yatak Odası Dekorasyon kullanışlı dolaplar, dolap içleri dağınıklığı ortadan kaldıracak derli toplu görünüm sağlayacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Küçük Yatak Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri

Bordo Yatak Odası Dekorasyon 2017 fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz.

Görseller hazırlanıyor. Lütfen yakında tekrar deneyiniz.

Bir önceki makalemiz olan Avangard Yatak Odası Dekorasyon 2017 başlıklı yazımız avangard gardrop modelleri ve avangarde yatak odası mobilyaları full ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Bordo Yatak Odası Dekorasyon 2017

  1. Çiğdem

    bordo yatak odası dekorasyonu yapacaklar için beyazın üzerine bordo çok iyi yakışıyor örneğin yatak örtünüz beyaz olsun yastık kılıflarınızı bordo tercih farkı görün 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir