Beyaz Yatak Odası Dekorasyon 2017

Yazar: | Mayıs 14, 2017

Sıradan yatak odalarından sıkıldıysanız Beyaz Yatak Odası Dekorasyon önerileriyle bambaşka görünüme sahip yaşam alanları tasarlayabilirsiniz. Daha romantik, daha soft yatak odası dekorasyonları ilginizi çekiyorsa beyazın dekordaki uyumuna hayran kalacaksınız. Yatak odaları evlerin en özel mekanları olarak her zaman farklıdır.

Romantik Yatak Odaları

Yatak odasında partnerinizle veya eşinizle romantik anlar yaşayacağınız ve günün büyük bölümünü bu odada geçireceğiniz için dekorasyonuna da özen göstermelisiniz. Yatak odasının dekorasyonunu yaparken kendinizi nasıl hissetmenize de karar vermelisiniz. Odayı ferahlatacak, olduğundan büyük gösterecek olan beyaz renk mobilyalar pastel tonlarda seçilecek perdeler ve yatak örtüleriyle ortama canlılık kazandırabilirsiniz. Dekorasyon için beyazlar içindeki yatak odanıza masalsı görünüm kazandırmak için ince tül cibinlik kullanabilirsiniz. Sultanlara layık görünüm kazandıracak tül cibinlik beyaz mobilyalarla muhteşem hava yaratacaktır.

Beyaz Yatak Odasında Pastel Tonlarla Uyumu

Yatak odalarında beyaza uyum sağlayacak renklerde yastıklar, perdeler kullanmak için mavi tonla beyazı eşleştirebilirsiniz. Mavinin koyusu değil açık tonlarıyla beyaz mobilyayla estetik görünümü katlayabilirsiniz. Beyaz ahşap gardırop üzerinde ayna kullanmak odanızın daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Yatak odası mutlaka beyaz ahşap kenarlı boy ayna kullanmakta dekorasyonun en güzel unsuru olacaktır. Yatağın iki başına konacak beyaz komidinler ve üzerine yerleştirilecek abajurlar perde ve halınızla diğer aksesuarlarınızla uyumlu renklerde olmalıdır. Beyaz yatak odasını hazırlamak için öncelik olarak beyaz duvarları seçmelisiniz. Yatak odasına derinlik kazandırmak için tek duvarda üç boyutlu duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Yatak odanız yeteri kadar büyük değilse sürgü kapaklı gardıroplar veya gömme dolapları dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Beyaz Yatak Odası Dekorasyon önerilerinde beyaza uyum sağlayacak nar çiçeği de perde üzerindeki desenlerde ve yatak örtülerinde kullanmak adeta bahar havası verecektir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Aynalı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Yatak Odası Dekorasyon 2017 fotoğraf galerimize göz atarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Ahşap Yatak Odası Dekorasyon 2017 başlıklı yazımız özel yatak odası tasarımları, yatak odası dekorasyonu ve yatak odası dekorasyonu örnekleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Beyaz Yatak Odası Dekorasyon 2017

  1. Münise

    beyaz evin her alanında çok güzel gidiyor özellikle de yatak odası dekorasyonu konusunda beyaz tercihi hem göze hoş geliyor hem de kişiye huzur veriyor

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir