Basit Ofis Dekorasyon Fikirleri 2017

Yazar: | Mayıs 14, 2017

Ofis dekorasyonları çalışma verimini etkilediği gibi enerjiyi de etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. Günün uzun zamanını geçirdiğimiz ofislerde dekorasyon sanıldığından çok daha önemli hale geliyor. Basit Ofis Dekorasyon Fikirleri sayesinde sıkıcılıktan kurtaracağınız ofislerinizde rahat ve verimli çalışma ortamı elde edeceksiniz.

Aydınlık ve Ferah Çalışma Ortam Önerileri

 • Ofislerde çalışılacak masaların gün ışığından maksimum yararlanabilecek şekilde dizayn edilmelidir. Tüm gün çalışılan ofiste güneş ışığı enerji veren en önemli unsurlardan bir tanesidir.
 • Ofiste kullanılan mobilyalarda kullanılan objeleri yeniden organize edebilir ve işe yaramayan, az kullanılanları ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Ofiste ayna detaylarına yer vermek kullanılan alanları daha geniş ve ferah göstereceği için farklı kesimlerde ve boyutlarda birkaç ayna kullanarak hem dekorasyon da hem de ferahlıkta fark yaratabilirsiniz.
 • Ofislerde ev havası yaratmak için en ideal çözüm tablolarla duvarları zenginleştirmek olacaktır. Ofise ziyarete gelen ve çalışanlar için tablolar ofislere hareket katmak için ideal çözümler sunacaktır.

Ofis Yaşantısında Fark Yaratacak Öneriler

 • Ofis dekorasyonunun parçası olan bir başka detayda canlı bitkiler kullanmaktır. Mekanı canlı tutan bitkiler aynı zamanda cazibe de katacaktır.
 • Çalışma alanını baştan yaratmayı düşünenler canlı renklerde mobilyalarla ve aksesuarlarla detaylandırabilir. Beyaz ve pastel tonlarında bulunan ofiste kullanılan canlı renkler ofise harika görünüm kazandıracaktır.
 • Ofis hayatının çalışanı yormaması için dağınık çalışma alanları yerine dosyaları, evrakları, düzenleyici dolaplar kullanmak ve fazlalığın ortalıktan kaldırılması gerekir. Dağınıklıktan uzak ferah ve düzenli ortam verimli çalışma ortamı sunar.
 • Basit Ofis Dekorasyon Fikirleri için ofisiniz yeteri kadar ışık almıyorsa aydınlatma ürünleri gözü yormamalı, farklı yerlere yerleştirilen aydınlatma üniteleri dengeli ışık sağlayacaktır.

Basit Ofis Dekorasyon Fikirleri 2017 fotoğraf galerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Profesyonel Avukat Ofis Dekorasyon Fikirleri başlıklı yazımız avukat ofis dekorasyon fikirleri, avukat ofis mobilyaları ve modern avukat ofis dekorasyonu ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Basit Ofis Dekorasyon Fikirleri 2017

 1. arslan

  her zaman sadeliği sevmişimdir ofis dekorasyonu için gösterişli şeylerin pek önemli olduğunu düşünmüyorum renk uyumlarına dikkat ederek konudada belirtildiği gibi sade ve şık ofis ortamları yaratmak mümkün

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir