Aynalı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:58

Aynalı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Günün yorgunluğunu üzerimizden attığımız yatak odalarımız evlerimizin şüphesiz en özel bölümüdür. Kimselerin giremeyeceği kadar kişiye özel olan yatak odaları kendi zevkinize hitap edecek şekilde döşendiğinde daha ferah daha estetik ortam kazandırılabilir. Aynaların da dekorasyon üzerinde katkısı tartışılmadığı için Aynalı Yatak Odası Dekorasyon estetikte fark yaratıyor.

Ayna Detayları Yatak Odalarını Büyük Gösterir

Yatak odası tasarımlarının vazgeçilmezi olan aynalarla güzelleşen tasarımlarda her şeyden önce aynalara ihtiyaç duyuluyor. Sabah işe giderken kıyafetlerimizin üzerimizde nasıl durduğunu kontrol etmek için kullanıldığı gibi aynalı gardıroplar odayı daha büyük gösteriyor. Son zamanlarda aynalar gardırop üzerinde monte edilerek sürgülü dolap kaplılarına yerleştiriliyor. Boy aynası şeklinde gardırop kapağına yerleştirilen aynalar fonksiyonel kullanım sağladığı gibi estetik güzelliği de artırıyor. Yatak odasını yeniden dekor etmek isteyenler, yeni ev kuracak olanlar için ayna detaylarına yer verilmiş mobilya tasarımları kullanılabilir. Gardırobun dışında oymalı ahşap detaylarıyla hazırlanmış boy aynası mobilyalarla birlikte hoş bir görünüm kazandırıyor.

Ayna Tasarımları Enerjiyi Artırır

Yatak odasına daha fazla ışık katmak için de fayda sağlayan aynalar farklı stil isteyenler için dekorasyon da ayrıcalık sağlıyor. Yerden tavana kadar uzanan aynalar odayı olduğundan daha büyük gösterirken hem işe yarar hem de estetik açıdan aynadan mükemmeli yoktur. Geleneksel Çin Feng Shui kuralına göre ayna detayları enerjiyi katlayan bir semboldür. En ideal ayna tipi yerden başlayarak boy hizasında olmalıdır. Küçük yatak odalarının sihirli değneği olan aynalar kullanılırken yatağı köşeye yerleştirerek aynalı gardıroplarda karşısına konduğunda odaya çekici hava katacak ve küçük odanızın görünümü de ferahlayacaktır. Aynalı Yatak Odası Dekorasyon fikirleri odanızı aydınlatacak, fonksiyonel kullanımı da beraberinde getirecektir. Sürgülü kapak gardıroplar kullandığınızda dolap kapıları için yerden de kazanacaksınız. Sürgülü kapak üzerine kesme detaylı aynalar görünümde estetik sağlayacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Küçük Yatak Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri

Aynalı Yatak Odası Dekorasyon örneklerini bulabileceğiniz fotoğraf galerimiz;

Bir önceki makalemiz olan Bordo Yatak Odası Dekorasyon 2017 başlıklı yazımız yatak odası dolapları ve yatak odası modelleri 2017 ile ilgili bilgiler vermektedir.

Etiketler:, ,

Aynalı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. Sema  yorumladı. 5:16 pm - 07 / 03 / 2018:

    Aynalı Yatak Odası Dekorasyonu için ben full ayna kaplı dolapları tercih ediyorum inanılmaz güzellik katıyor

  2. Gizem  yorumladı. 4:04 pm - 03 / 04 / 2018:

    Bende yatak odamın dekorasyonunu yaparken aynalı mobilyalar tercih ettim, daha güzel duruyor gerçekten. Örnek fotoğraflar için de teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads
Ads