Avangard Yatak Odası Dekorasyon 2017

Yazar: | Mayıs 18, 2017

Avangard kelimesi son yıllarda ortaya çıkmış öncü anlamına geliyor. Fransızcadan dilimize yerleşen avangart modaya öncülük eden, yeni ve modern anlamlarda kullanılıyor. Avangard mobilya sektöründe de çok kullanılan moda ifadesi olarak biliniyor. Avangard Yatak Odası Dekorasyon dendiğinde yeni moda, son trendlerden oluşan ve çok beğenilen, tercih edilen dekorasyonlar akla gelir. Evlerimizde dinlenmenin en güzel yeri olan yatak odaları dekoru da göze hitap eden renklerde ve mobilya tasarımlarından oluşması gerekir.

Avangard Çeşitleri Estetik Görünüm Sağlıyor

Avangard yatak odalarında bütün renklerin bir arada kullanılması, renk cümbüşü yaratan tasarımlar modaya öncülük ediyor. Yatak takımının yerden yüksek olduğu, özel yatak örtüleriyle, özel ışıklandırmalarla bambaşka bir ortam yaratılabiliyor. Özel duvar kabartmaları, ayna ve çerçeve süslemeleri, tül ve dantel işlemeleriyle bezenen yatak odası takımları yer döşemelerine uygun duvar boyalarıyla dekoratif hareketlilik kazandırılıyor. Mobilyalar, sadece yatağı aydınlatan loş ışıklarla desteklenen tavan aydınlatmaları avangart stilin parçası oluyor. Ahşap bazalardan kullanılarak yerleştirilen yatak odası takımı, yatağın yanında ahşap çekmeceli komidinler, yataktan tavana uzanan tablolarla duvar süslemeleri estetik duruş kazandırıyor.

Yatak Odası Büyüklüğüne Göre Seçim Yapın

Renkli puf sehpalar, eskitme ahşap kullanılarak hazırlanmış, oyma işçiliğiyle süslenen yatak odası gardıropları avangart dekorasyon stilinde öne çıkıyor. Canlı çiçeklerin yatağın etrafını sardığı bitki konsepti, ahşap tasarımlarla birlikte doğallık kazandırıyor. Avangard modelleri yatak odalarını görsel, canlı, zarif ve ferah olarak dekor edilmesine katkı sağlıyor. Avangart yatak odası takımları bir bütün halinde yatak odasının boyutlarına uygun, kişilik özelliklerine, yaşam tarzına ve stilinize uygun tasarlanabildiği gibi hazır olarak da satılan yatak odaları modelleri de bulunuyor. Avangart modellerle tarzınıza uygun yatak odası dekorasyonu kullandığınızda canlılık kazandırabilir, zarif yatak odasında Avangard Yatak Odası Dekorasyon modellerini inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dar Dikdörtgen Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir ?

Avangard Yatak Odası Dekorasyon 2017 fotoğraf galerisi

Bir önceki makalemiz olan Beyaz Yatak Odası Dekorasyon 2017 başlıklı yazımız küçük yatak odası dekorasyon fikirleri, yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı ve yatak odası dekorasyonu örnekleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Avangard Yatak Odası Dekorasyon 2017

  1. Ayfer

    Avangard Yatak Odası Dekorasyonu için duvarda köpürcüklü şekillerin olduğu fotoğrafı çok beğendim yatak odama o tarz bişey uygulamam lazım 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir