Ahşap Yatak Odası Dekorasyon 2017

Yazar: | Mayıs 12, 2017

Yatak odasını yeni baştan düzenlemek isteyenler için doğal ahşap rengi kullanılan mobilyalar hiçbir zaman modası geçmiyor. Ahşap Yatak Odası Dekorasyon 2017 fikirleri için stillerde sadelik ve soft renklerle birlikte doğal ahşap masif panelleri tercih etmek günün yorgunluğunu attığımız yatak odalarında rahat dinlenme olanağı sağlar. Gerginliği azaltmada ahşabın sıcak dokusundan faydalanmak günün yorgunluğunu ve stresini azaltmada etkili olacaktır. Kendi zevkinize göre ahşabın renklerine karar verebilirsiniz. Yatak odasında doğal ahşap rengiyle uyumlu beyaz ve krem tonları ise modern görünüm kazandıracaktır. Uçuk pembe, lila, sarı, maviler ve rustik ahşap şeffaf renkleriyle masal evi etkisi yaratacaktır.

Ahşap Mobilyalar Fonksiyonel Olmalı

Yatak odasında dekorasyon için gerekli malzemelere karar vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz mobilyaların odadaki duruşu, büyüklüğü, mobilyadan arta kalan alan belirlenerek seçim yapılmalıdır. Zaman içinde görünüşünden sıkıldığınız an yerlerini değiştirebilmeniz için modüler sistem dolaplar, bağımsız sıra dışı yatak odası dekorasyonu düşünülebilir. Yatak odasında yerden kazanmak için gömme dolapta alternatif olabilir. Entegre dolaplarda geniş ve kullanışlı olmalı ve ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olmalıdır. Yatak odası mobilyalarında lake vernikleme kullanıldığında mobilyaların rengi zaman içinde solabildiği için istenilen renge yeniden boya yapılabilir. Değişebilir renk tercihlerinin uygulanabilir olması renk seçimlerinde yardımcınız olabilir.

Yatak Odalarında Renk Uyumu da Önemlidir

Yatak odaları için ilham veren esinleyici fikirler için dekorasyon görselleri yeni fikirler için zengin bir kaynaktır. Çok değişik tarzda dekore edilen sayısız yatak odası fikrin bulabilir, kullanışlı, rahat yatak odalarınızı yeni baştan yaratabilirsiniz. Yatak odanızı tasarlarken belli bir tarza göre ve onun alt temaları üzerinde durmak gerekir. Mobilya yerleşiminde estetik önemli olurken aynı zamanda işlevsellikte yerli yerinde olmalıdır. Yatak odasına eşya almadan önce duvar rengine ve zemin türüne göre de karar vermeniz gerekir. Seçeceğiniz renkte duvar ve yer döşemesi huzurlu ve dingin atmosfer yaratmalı sonrasında renklere uygun mobilyalara karar verilmelidir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Beyaz Yatak Odası Dekorasyon 2017

Ahşap Yatak Odası Dekorasyon 2017 fotoğraf galerimizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz;          

Bir önceki makalemiz olan Kusursuz Country Yatak Odası Dekorasyon 2017 başlıklı yazımız özel yatak odası tasarımları, yatak odası dekorasyon ürünleri ve yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı ile ilgili bilgiler vermektedir.

Bir yorum “Ahşap Yatak Odası Dekorasyon 2017

  1. ceyda ışık

    ahşap yatak odası için duvarları ve yerleri ahşap parke kaplama yaptırdık ayrıca tüm mobilyaları da ahşap tercih ettik sizlerde bu konudan ilham alabilirsiniz

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir