2018 Yılında Ofisimizi Döşememiz İçin Örnekler

Yazar: | Şubat 28, 2018

Gününüzün çoğu vaktinizin alanı olan ofisiniz, çalışanlar için neredeyse evlerinin dekorasyonlarından daha önemlidir. Her insan çok vakit geçirdiği alanın güzel, beğenilen ve özellikle konforlu olmasını ister. İş yerlerimizde zamanımızın çoğunu aldığı için iyi bir dekorasyon gereklidir. İyi bir dekorasyona sahip olan iş yeriniz size ruhsal ve genel açıdan bir huzur verecek sağlıksal açıdan bile size iyi gelecektir. Bu sayede sizde göreceksiniz ki iş yerlerinizde çalışmalarınız artacak dolayısıyla işlerinizde ki veriminizde artış gösterecektir. Bu yazımızda 2018 Ofis iç dekorasyon örneklerine yer vermeye çalışacağız.

Ofis Mobilyalarınızda Seçici Davranın

İş yerlerinizde kullandığınız mobilyalar ve renk seçimleri sizin psikolojinizin dayanıklılığını arttırarak iş konularında yaşadığınız stres ve sıkıntı gibi olumsuz olayları size bir nebze unutturacak ve sizi rahatlatacaktır. İş yerleriniz her ne kadar sizin önemli konuşmalar ve anlaşmalar yaptığınız alan olsa da sizin de keyif aldığınız bir ortam olması önemli bir etkendir. Unutmayın çok mobilya, güzel dekorasyon demek değildir.

2018 Ofis iç Dekorasyon Trendleri

2018 Ofis iç dekorasyon örnekleri olarak her ne kadar klasik model ve renkler tercih edilmesi alışıla gelmiş bir durum olsa da yine de bu sene ofis dekorasyonu oluşturmada renkli parçalarda oldukça moda. Zaten 2018 ofis iç dekorasyonu yaparken ağır, iç karartıcı, boğucu ve abartı mobilyalardan uzak durulmalı ve çok sayıda mobilyalardan uzak durulmalı. Çünkü çalıştığınız alan ne kadar ferah olursa sizin de içiniz o kadar açılacak ve psikolojiniz o kadar olumlu yönde etkilenecektir. Duvar renklerinizden başlayarak ofis döşemek çok basit görünse de zor bir durumdur.

Ofis döşemenizde duvarlarınızı açık renkte boyamanız sizin için iyi olacaktır. örneğin ; beyaz , krem, ekru, kırık beyaz gibi renkler duvarlarınız için uygun ve iç açıcıdır. Duvarlarınızı açık renkte boyadığınız takdirde mobilyalarınızı bir ton daha koyu renkle alabilirsiniz. Yine de mobilyalarınızda çok karanlık renkler tercih etmemeli içinizi karartmalısınız. Örneğin açık renk duvarlara sütlü kahve mobilyalar alarak ofis döşemenize başlayabilir aksesuarlarınızı ise daha renkli belki uyumlu fosforlu renklerle ofisinizin iç dekorasyonunu yönlendirebilirsiniz. Ofis döşemenizde aksesuarlarınızda mavi rengine yer verirseniz çalışmalarınızdaki verimin farkına varacaksınız. Çünkü mavi renginin ders veya iş konusunda çalışmalara iyi geldiği bilinmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Basit Ofis Dekorasyon Fikirleri 2017

2018 Ofis iç dekorasyon fikirleri için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Ofis Dekorasyon Fikirleri 2018 başlıklı yazımız büro dekorasyon fikirleri ve işyeri dekorasyon fikirleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

2 yorum “2018 Yılında Ofisimizi Döşememiz İçin Örnekler

  1. Fevzi

    2018 ofis iç dekorasyonu için en sondaki örnek fotoğraftaki ofisin sadeliği inanılmaz hoşuma gitti. Yeni ofisim için o tarz bişeyler düşünebilirim

    Yanıtla
  2. Fuat Çağlar

    2018 Ofis iç dekorasyon örneklerine gerçekten hayran kaldım. Yakında bizde bir ofis dekorasyonu yapacağız sanırım bu konu beni baya aydınlattı

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir